شما برای ما مهم هستید


همانطور که گفته شد، آی لند یک پیام رسان شخصی نیست، بلکه یک شبکه اجتماعی علمی است که شما می توانید در آن با مدرس، همکلاسی و سایر افراد در ارتباط باشید و سوالات خود را به صورت عمومی و یا خصوصی از دیگران بپرسید. به همین دلیل بخشی در آی لند وجود دارد به عنوان پیام رسان، که تمام ارتباط شما از آن طریق انجام می شود؛ پس این یک بخش خصوصی تلقی می شود و تامین حریم خصوصی شما وظیفه ما است. ما رمزگذاری سراسری و ورود چند مرحله ای را ایجاد کردیم تا شما با خیال راحت بتوانید از این شبکه اجتماعی علمی استفاده کنید.

ورود چند مرحله ای

برنامه آی لند با در نظر گرفتن نیازهای دانشجویان و مدرسین طراحی شده و به‌رایگان قابل دانلود است.

برای امنیت کاربرها ما به صورت پیش فرض در آی لند ورود چند مرحله ای را قرار دادیم، زمانی که شما ثبت نام میکنید اطلاعات ثبت نام شما ذخیر می وشد، مانند (نام کاربری، رمز عبور، شماره تلفن)؛ که در زمان ورودی های بعد به آنها نیاز دارید. زمانی که شما میخواهید بعد از خروج کامل از برنامه، به آن بازگردید در صفحه ورود از شما نام کاربری و گذرواژه را درخواست میکنیم، اگر ضحیح بود و دستگاه شما همان دستگاه قبلی بود، اجازه می دهیم به صفحه تایید شماره تلفن وارد شوید(ارسال پیامک تایید هیچ هزینه ای برای شما ندارد)؛ با وارد کردن شماره تلفن صحیح (شماره تلفنی که قبلا با آن ثبت نام کرده اید) کد تایید برای شما ارسال خواهد شد. با وارد کردن کد تایید صحیح اجازه دارید وارد برنامه شوید و از امکانات آی لند لذت ببرید.


ارسال پیام امن

پیام رسان آی لند یک محیط شخصی برای شما است. در انتشار نسخه یک، پیام رسان آی لند تنها اجازه ارسال پبام های متنی را به کاربرها می دهد. این پیام رسان دارای یک رمزگذار سراسری می باشد، یعنی تمام متن هایی که شکا پیامک می کنید رمزگذاری می شوند، همراه یک کلید ارسال و در مقصد بازگشایی می شوند. همچنین براساس ابلاغیه جرم های فضای مجازی، گرفتن عکس یا فیلم برداری از پیام های دیگران بدون اطلاع قبلی جرم محسوب می شود، بنابراین آی لند این موضوع را به صورت پیشفرض در پیام رسان خود اعمال کرده است تا شخصی نتواند از پیام های دیگران عکس یا فیلمبرداری کند.

برنامه آی لند با در نظر گرفتن نیازهای دانشجویان و مدرسین طراحی شده و به‌رایگان قابل دانلود است.

امنیت برای مدرس ها

سبکه اجتماعی علمی آی لند تنها برای مجموعه سرزمین دانش نیست، مجموعه آی لند در راستای سیاست های علمی خود با سایر مدرس های در زمینه های مختلف تخصصی همکاری می کند. این همکاری برای مجموعه آی لند افتخار بزگیست، و ما باید در مقابل اعتماد مدرس ها از زحمت های آن ها محافظت کنیم. به همین خاطر برنامه را به شیوه ای طراحی کرده ایم که افراد سودجو نتوانند ویدیوهای آموزشی مدرس هارا ضبط یا دانلود کنند. در آی لند برای ما مهم نیست دیگران از چه نوع برنامه صبط تصویر استفاده میکنند، ما ضبط تصویر را محدود کرده ایم تا فایل ویدیو را در اختیار نداشته باشد. همیشه امنیت یک موضوع نصبی است، و این نصبت را ما به حدی افزایش داده ایم که شما با خیال راحت بتوانبد از امکانات آی لند استفاده کنید.

برنامه آی لند با در نظر گرفتن نیازهای دانشجویان و مدرسین طراحی شده و به‌رایگان قابل دانلود است.

امنیت با دسترسی ها

برنامه آی لند با در نظر گرفتن نیازهای دانشجویان و مدرسین طراحی شده و به‌رایگان قابل دانلود است.

یکی از راه های دسترسی غیرمجاز به دستگاه های تلفن همراه، دسترسی هایی می باشد که اپلیکیشن ها درخواست می کنند. ما در آی لند برای حفظ حریم شخصی شما و کاستن دلنگرانی های شما، تنها دو دسترسی را تعریف کردیم، یکی دسترسی ارسال پیامک کد تایید و دیگری دسترسی تصاویر برای آپلود عکس حساب کاربری شما است. دسترسی تلفن الزامی است؛ ولی دسترسی تصاویر تا زمانی که شما وارد صفحه آپلود تصویر نشوید، لازم به تایید این مجوز نمی باشد. آی لند برای مشاهده فایل های ویدیویی، پرداخت شهریه دوره ها، ارسال نظرهای دوره، پاسخ به سوال های تخصصی و ارسال پیامک در پیام رسان و پشتیبانی، هیچ نوع دسترسی را درخواست نمی کند.