پیام رسان

ارتباطی ساده و ایمن با همکلاسی

شما درکنار دیدن آموزش می تواند به همکلاسی های خود پیامک ارسال کنید. البته باید مجوز را از قبل داده باشد. آی لند برای ارسال پیامک از اینترنت استفاده میکند و هزینه ای برای تلفن شما ندارد.
* هزینه های اینترنت با آی پی ایران نیم بها است، ممکن است اپراتور شما هزینه را کامل محاسبه کند. برای جزئیات بیشتر با اپراتور خود تماس بگیرید.

رمزگذاری سراسری


برنامه واتساپ تجاری با در نظر گرفتن نیازهای صاحبان کسب‌وکارهای کوچک طراحی شده و به‌رایگان قابل دانلود است.

امنیت به طور پیش فرض

شما قرار است در آی لند با مدرس، پشتیبان و همکلاسی های خود در ارتباط باشید، پس این لحظات شخصی شما است، ما رمز گذاری سراسری را در برنامه آی لند قرار دادیم تا تنها شما و طرف مقابل شما بتواند پیام ها را بخواند، نه کسی دیگر، حتی آی لند.
ما هر روز برای محیطی امن و آرام تلاش می کنیم.

آموزش در آی لند


همیشه آموزش در جهان برای پیشرفت و رسیدن به اهداف و آرزوهای هر شخصی حرف اول را میزند؛ بگونه ای که سالیانه چند میلیارد دلار در جهان هزینه آموزش فرزندانمان می شود. هر موقع بخواهیم به هدفی دست پیدا کنیم به دنبال یک آموزش مناسب میگردیم. آی لند به همین دلیل ده ها ساعت آموزش از نقاط مختلف جهان جمع کرده است و در اختیار شما قرار می دهد، کافیست آی لند را نصب کنید و آموزش های ایرانی و خارجی را ببینید.

برنامه واتساپ تجاری با در نظر گرفتن نیازهای صاحبان کسب‌وکارهای کوچک طراحی شده و به‌رایگان قابل دانلود است.

پرسش و پاسخ


یک پلتفرم عمومی که مجموعه ای قطعی از سوالات و پاسخ های کدگذاری را ایجاد می کند
شما می توانید در آی لند از دوستان خود سوال بپرسید و مشکل کدگذاری خود را به زبان های مختلف برنامه نویسی مطرح کنید. افراد زیادی در سرتاسر کشور سوال شمارو می بینند و به آن پاسخ می دهند. شما بهترین آن را انتخاب میکنید.
برنامه آی لند با در نظر گرفتن نیازهای دانشجویان و مدرسین طراحی شده و به‌رایگان قابل دانلود است.

دوره های رایگان


برنامه آی لند با در نظر گرفتن نیازهای دانشجویان و مدرسین طراحی شده و به‌رایگان قابل دانلود است.

شما در آی لند بدون استفاده از برنامه های تغییر آی پی می توانید به دوره های آموزشی تخصصی دسترسی داشته باشید. این همه ماجرا نیست!
زمانی که ویدیوهای آموزشی رو مشاهده می کنید حجم اینترنت شما نیم بها محاسبه می شود، اگر شما 50 گیگ فیلم آموزشی دیده باشید، فقط 25 گیگ از حجم اینترنت مصرف می شود.