درباره ما


آی لند کار خود را در ایران آغاز کرد و برای کاربرهای ایرانی ارائه شده است، تا در یک محیط جذاب و دوست داشتنی در کنار همه کاربرها به ارتباط، آموزش و انتشار علم بپردازند، آی لند یک راه ارتباطی با دنیای آموزش خارج از ایران است. آی لند یک نام به وسعت جهان، نام آی لند یادآور یک ارتباط بدون مرز و دریافت اطلاعات از تمام جهان است؛ بله آی لند یعنی سرزمینی از اطلاعات. ما آی لند را رایگان در اختیار شما قرار دادیم ولی، اما هزینه اینترنت به صورت "نیم بها" برای شما محاسبه می شود.
آغاز آی لند

آی لند در ابتدا با هدف ارائه بستری آموزشی برای دانشجویان سرزمین دانش طراحی شد، اما بعد از بررسی چندین پیش نویس برای آی لند، تصمیم گرفتیم آن را بالاتر از بستر آموزشی قرار بدیم. یک طرع را در ذهن خودمان پرورش دادیم: "ما نباید کوچک فکر کنیم، ما چیزی از کشورهای دیگر کم نداریم و باید تلاش کنیم تا آی لند بزرگ شود."؛ این ذهنیت در بین ما رشد کرد و پیش نویس ها تغییر یافت، اینبار الگو برداری ها، تحلیل ها و گفتوگوهای ما بزرگتر شده بود. به دنبال پیش نویسی بودیم تا مخاطب های آی لند تنها برای خواب و حمام از آی لند خارج شوند، کاری که باعث شود مخاطب در یک محیط امن، به دور از حاشیه ها، با آرامش به دیدن آموزش ها بپردازه، با همکلاسی هاش در ارتباط باشه، به مدرسش پیام بده و سوالاتش رو از همه مخاطبین آی لند بپرسه. ما شروع کردیم🙂، و آی لند الان برروی تلفن همراه شما نصب است.
تیم آی لند

آی لند توسط عرفان ماهی گیر پایه گذاری شد که سابقه ای 12 ساله در زمینه های مختلف برنامه نویسی دارند. آی لند یک طرح کاملا تک نفره بود که تمام بخش های آن مانند : تنظیم سرور، طراحی تجربه کاربری، طراحی و توسعه دیتابیس، وب سرویس، گرافیک برنامه، کدنویسی سمت کاربر و المان های امنیتی توسط عرفان ماهی گیر پیاده سازی شد. آی لند تنها به امکانات موجود کفایت نمی کند و توسعه امکانات را وظیفه و عشق خود می داند.